O nas

Holandia - kraj strzelistych wiatraków, obsianych tulipanami pól i europejska stolica konopi, gdzie sztuka uprawy ziół znana jest już od wielu wieków. To właśnie tutaj, w rejonie Niderlandów, przeszło 20 lat temu zaczęliśmy zgłębiać tajniki sadzenia, pielęgnacji, zbiorów i przetwarzania roślin, pełnych dobroczynnych kannabinoidów. Bezcenną wiedzę praktyczną zdobywaliśmy u boku wybitnych specjalistów, ucząc się starannej troski o uprawy.


Dekadę temu stworzyliśmy Cannapol, w którym uważnie dobieramy grunt do zasiewu, selekcjonujemy ziarna, dbamy o odpowiednie warunki wzrostu plantacji i ręcznie zbieramy plony. Uwieńczeniem tego procesu było stworzenie ekskluzywnych olejów, ekstraktów i e-liquidów z fitosubstancjami. Dzięki ekstrakcji dwutlenkiem węgla, zachowujemy maksimum wartościowych substancji, tworząc unikalne produkty znakomitej jakości. 

Dziś, po wielu latach sukcesów na rynku sprzedaży olei konopnych, zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw państwa oczekiwaniom i poszerzyć naszą ofertę o zestawy łechcących podniebienie łakoci wzbogaconych dodatkiem fitosubstancji, tworząc nową, dedykowaną im witrynę pod nazwą CandyCartel. Jakie słodycze mamy tutaj na myśli? Przede wszystkim rozpływające się w ustach żelki i karmelki, jak również wielosmakowe snusy, a w kolejce czekają już miody, czekolady i batony.  

Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były zdrowe, bezpieczne i zapewniające maksimum satysfakcji naszym klientom. Ich zadowolenie traktujemy jako najwyższą formę uznania dla wykonywanej przez nas pracy. 

Wierzymy, że zakupy w naszym sklepie sprawią państwu wiele radości, oraz staną się zachętą do ponownych odwiedzin. 

Serdecznie zapraszamy!