O nas

Holandia - kraj strzelistych wiatraków, obsianych tulipanami pól i europejska stolica konopi, gdzie sztuka uprawy ziół znana jest już od wielu wieków. To właśnie tutaj, w rejonie Niderlandów, przeszło 20 lat temu zaczęliśmy zgłębiać tajniki sadzenia, pielęgnacji, zbiorów i przetwarzania roślin, pełnych dobroczynnych kannabinoidów. Bezcenną wiedzę praktyczną zdobywaliśmy u boku wybitnych specjalistów, ucząc się starannej troski o uprawy.


Dekadę temu stworzyliśmy Cannapol, w którym uważnie dobieramy grunt do zasiewu, selekcjonujemy ziarna, dbamy o odpowiednie warunki wzrostu plantacji i ręcznie zbieramy plony. Uwieńczeniem tego procesu było stworzenie ekskluzywnych olejów, ekstraktów i e-liquidów CBD, CBG oraz CBC. Dzięki ekstrakcji dwutlenkiem węgla, zachowujemy maksimum wartościowych substancji, tworząc unikalne produkty znakomitej jakości. 

Dziś, po wielu latach sukcesów na rynku sprzedaży olei konopnych, zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw państwa oczekiwaniom i poszerzyć naszą ofertę o zestawy łechcących podniebienie łakoci wzbogaconych dodatkiem CBD, tworząc nową, dedykowaną im witrynę pod nazwą CandyCartel. Jakie słodycze mamy tutaj na myśli? Przede wszystkim rozpływające się w ustach żelki i karmelki, jak również wielosmakowe snusy, a w kolejce czekają już miody, czekolady i batony.  

Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były zdrowe, bezpieczne i zapewniające maksimum satysfakcji naszym klientom. Ich zadowolenie traktujemy jako najwyższą formę uznania dla wykonywanej przez nas pracy. 

Wierzymy, że zakupy w naszym sklepie sprawią państwu wiele radości, oraz staną się zachętą do ponownych odwiedzin. 

Serdecznie zapraszamy!